Hangi ödeme seçeneklerini kabul ediyorsunuz?

Paypal veya en popüler kredi kartları ile güvenli ödemeleri kabul etmekten mutluluk duyarız. Avrupa'da doğrudan Banka Havalesi yoluyla da ödeme yapabilirsiniz ve sistemimiz tüm banka bilgilerimizi e-posta yoluyla gönderecektir, ancak bu seçeneğin ödemeniz temizlenene kadar siparişinizin gönderimini 1 veya 2 iş günü geciktirebileceğini lütfen unutmayın. N.B. Şu anda American Express veya Diners Club almıyoruz.

Teslimat ne kadar?

Türkiye'ye kargo ücreti 4,95 €

Şirketinize nasıl güvenebilirim?

ISO1385 Kayıtlı Tıbbi Cihaz Üreticisiyiz. Çevrimiçi veritabanlarını kullanarak Avrupa'daki TÜV SUD'daki sertifikalarımıza ve kayıtlarımıza göz atabilirsiniz.
Şirketimizin "DERMFIX" adını aramanız yeterlidir.

https://www.tuev-sued.de/industry_and_consumer_products/certificates

Siteniz güvenli mi?

Bir sipariş verirken veya Dermfix çevrimiçi alışveriş hesabınıza erişirken, web sitemizin Sectigo Limited (https://sectigo.com/) aracılığıyla güvenli olduğunun doğrulandığını fark edeceksiniz. Maksimum düzeyde kimlik doğrulama sağlamak için Genişletilmiş Doğrulama Sertifikasını kullanıyoruz.

Kart bilgilerim sizinle güvende mi?

Check-out yaparken kart işlemleri ve kişisel detaylar için güvenli bir sayfa kullandığımızı göreceksiniz ya da Paypal üzerinden kredi kartınızı da kullanabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerini saklamıyoruz ve müşteri bilgilerini herhangi bir 3. şahısla paylaşmıyoruz.

Diğer ülkelere teslimat ne kadar?

Bu Avrupa ülkeleri için nakliye ücreti 4,95 € 'dur:
Andorra, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa Almanya, Cebelitarık Yunanistan Guernsey, Macaristan, İrlanda, Man Adası, İtalya, Letonya, Liechtenstein, Litvanya Lüksemburg, Makedonya, Hollanda, Norveç , Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya İsveç, Türkiye, İngiltere.

Bu Avrupa ülkeleri için gönderim bedeli 8,95 € 'dur:
Grönland, Jersey, Malta, İsviçre.

Bu ülkeler için gönderim bedeli 12,95 € 'dur:
Bulgaristan, Kıbrıs, İzlanda.

Bu ülkeler için gönderim bedeli 19,95 € 'dur (ve başka ithalat vergileri geçerli olabilir):
Arnavutluk, Bahreyn, Beyaz Rusya, Gürcistan, İsrail, Hong Kong, Katar, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, Singapur, Birleşik Arap Emirlikleri.

Avrupa dışındaki teslimatlar için ek maliyetler (gümrük vergileri ve ithalat vergileri veya harçları uygulanabilir). Bu durumlarda, ekstra ücretler ithalat sırasında alıcı tarafından ödenmelidir ve yayınlanan fiyatlarımıza dahil değildir.

Tüm siparişler düz ambalaj içerisinde gönderilir. Normalde DHL veya UPS kullanırız. Malların reddedilmemesini sağlamak için lütfen takip numaranızı ve kapınızdan gelen DHL veya UPS notlarını takip edin (çünkü bu, öğeleri yeniden göndermemiz gerekirse bu sizin için ek ücretlere neden olabilir).

Teslimat hedefiniz yukarıda gösterilmiyorsa, bu o ülkeye teslimat yapmayacağımız anlamına gelebilir, ancak bize e-posta göndererek bir istisna talep edebilirsiniz ve sipariş edilen ürünlere bağlı olarak uygun fiyatlı bir çözüm sunmaya çalışacağız.

Birden fazla ürün satın alırsam ne olur?

Taşıma ücretlerimiz sabittir, böylece aynı öğelerin çoğunu tek bir taşıma ücreti karşılığında satın alabilirsiniz.

Teslimat ne kadar sürecek?

Orta Avrupa'daki bir depodan gönderiyoruz ve ürünler genellikle stoklarımızda mevcut, bu nedenle Avrupa'daki tam konumunuza bağlı olarak bu normalde 3 ila 5 gün içinde olsa da, ilerlemeyi kolayca izlemek için tahsis edilmiş takip numaranızı kullanabilmeniz gerekir. Siparişinizi kontrol etmek için her zaman bize e-posta gönderebilirsiniz.

İş adresime veya başka bir ikametgah adresime teslimat yapabilir misiniz?

Bu normalde hiç sorun değil. Lütfen ödeme sayfasında gösterilen alternatif teslimat adresini tamamlayın. Herhangi bir güvenlik sorunu olursa sizinle iletişime geçeceğiz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Dermfix 'den sipariş vermek çok kolay! Satın almak istediğiniz bir ürün bulduğunuzda, o ürünün açıklama sayfasındaki "Sepete Ekle" düğmesini tıklamanız yeterlidir. Alışveriş sepetinizin içeriğini sayfanın sağ üst köşesindeki "Sepet" düğmesine tıklayarak istediğiniz zaman kontrol edebilir ve ayarlayabilirsiniz. Sepetinizden bir ürün çıkarmaya karar verirseniz, yalnızca istediğiniz ürünün "X" işaretini tıklamanız yeterlidir. Alışveriş sepetinizdeki herhangi bir ürünün miktarını + ve - düğmelerini kullanarak veya gösterilen ürün sayısını değiştirip "Alışveriş Sepetini Güncelle" ye tıklayarak da ayarlayabilirsiniz.İstediğiniz miktarın müsait olduğunu varsayarsak, şimdi yeni toplam maliyetlerin yanı sıra ayarlanmış miktarları da görün (mevcut miktardan daha büyük bir miktar girerseniz, satın alma miktarınız mevcut maksimum miktarı yansıtacaktır).

Seçiminizden memnun kaldığınızda, devam etmek için "Ödeme İşlemine Geç" düğmesine tıklamanız gerekir. Daha sonra fatura adresini, teslimat adresini (farklıysa), e-postanızı, gönderim yöntemi seçiminizi ve son olarak sunulan seçeneklerden biriyle ödemenizi girmeniz gerekecektir. "Hesap Oluştur" u seçerseniz, bir parola da girmeniz gerekecektir, ancak bu, gelecekte siparişlerinizi kontrol edip takip etmenize ve faturaların fazladan kopyalarını yazdırmanıza veya öğeleri kolayca yeniden sipariş etmenize olanak tanır. Son olarak, siparişinizi tamamlamak için "Şimdi Öde" düğmesine tıklamanız gerekecektir. Web sitesi daha sonra onaylanmış sipariş numaranızı gösterecek ve ayrıca gelen kutunuza bir onay e-postası gönderecektir. Herhangi bir sorun veya sorgu durumunda bize her zaman info@dermfix.eu adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişlerimi takip edebilir ve görüntüleyebilir miyim?

Dermfix web sitesinde kayıtlı bir hesabınız olduğunda, oturum açabilir ve siparişinizin ilerleyişini görüntüleyebilir, sipariş numaranızı onaylayabilir ve gerekirse tam sipariş ayrıntılarınızla müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Özel Dermfix hesabınızda oturum açtığınızda fatura ve teslimat adreslerini değiştirebilir, parolaları değiştirebilir, siparişlerin kopyalarını yazdırabilir ve tabii ki daha fazla ürünü hızlı ve kolay bir şekilde yeniden sipariş edebilirsiniz.